Czy umiesz napisać Tetrisa w GM ?

1. Tak

55%
35%

2. Nie

25%
42%

3. A co to Tetris ?

19%
23%
Komentarze (łącznie 37, wyświetlam 1 - 15):
Matthew (śro., 05 Mar. 08, 17:47)
#1

To żart? Chociaż dla niektórych to czarna magia...

propaganja (śro., 05 Mar. 08, 18:02)
#2

nie umiem :(

Y
Yoda (śro., 05 Mar. 08, 18:17)
#3

Ależ oczywiście że umiem.

Dark Maximal (śro., 05 Mar. 08, 18:18)
#4

Myślę, że umiem, aczkolwiek nigdy nie próbowałem. :)

Solmis (śro., 05 Mar. 08, 18:18)
#5

Lol!

Jaklub (śro., 05 Mar. 08, 18:26)
#6

Umiem, ale trochę skomplikowaną metodą. Można prostszymi, ale ich nie znam. ;p

Shocker51374 (śro., 05 Mar. 08, 18:30)
#7

To samo co Maximal :)

D
Driger (śro., 05 Mar. 08, 18:36)
#8

Umiem , lub umialem [?] , lecz wydaje mi sie ze b. slaba metoda.

kamciog (śro., 05 Mar. 08, 18:39)
#9

Myślę, że dałbym sobie z tym radę...
ale musiałbym spróbować :)

Misztrzunio (śro., 05 Mar. 08, 19:08)
#10

Taaa. Każdy umie. Matthew, zróbmy taką ligę 24, zobaczymy czy napiszesz ;) . Ja tak jak Ma.

Zychu (śro., 05 Mar. 08, 19:31)
#11

ej tetris to są se takie klocki co spadają? jak tak to myślę że umiĘ :P

Yoho (śro., 05 Mar. 08, 23:02)
#12

ja tez nie umiem

propaganja (śro., 05 Mar. 08, 23:08)
#13

kurde jeszcze 10 lat i zrobie swojego własnego tetrisa! to będzie mój tetris!

Hanjuso (Czw., 06 Mar. 08, 01:44)
#14

Umiem, a nawet zrobilem i to nie jednego.

m
murdalowrida (Czw., 06 Mar. 08, 02:26)
#15

nieeeeeeeeeeee

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.