W jakiej formie wygodniej czytać kursy i dokumentację dotyczącą programowania ?

1. Elektronicznej (na monitorze)

26%
31%

2. Papierowej (książka, wydruki)

52%
38%

3. Jest mi to obojętne

22%
31%
Komentarze (łącznie 35, wyświetlam 1 - 15):
Misztrzunio (Pią., 22 Lut. 08, 18:28)
#1

Logiczne, że papierowej ;] .

Tymon (Pią., 22 Lut. 08, 18:29)
#2

Mi to łyba.

m
miki77 (Pią., 22 Lut. 08, 19:01)
#3

Zdecydowanie w papierowej.

V
Vardi (Pią., 22 Lut. 08, 19:33)
#4

Papierowa. ;]

Misiek999 (Pią., 22 Lut. 08, 19:34)
#5

Mi to tam obojętne 8-)

gnysek (Pią., 22 Lut. 08, 20:35)
#6

papierowa

Borek (Pią., 22 Lut. 08, 20:43)
#7

Jasne że papierowa, wpatrywanie się w monitor i męczenie wzroku to kiepska sprawa :/ Jedyny plus elektroniki to kopiuj/wklej...

S
Snake (Pią., 22 Lut. 08, 20:54)
#8

Papierowa. Wolę uczyć się z książek niż z monitora, ponieważ.

Matthew (Pią., 22 Lut. 08, 21:25)
#9

j.w. bo lubię czytać książki! Jak miałem pirata Harry'ego (IŚ) z neta, to jakoś nie ciągnęło mnie do czytania (oryginał lepszy!!!). No i czy nie lepiej czyta się leżąc na mięciutkim łóżku?

R
RaiMajere (Pią., 22 Lut. 08, 21:55)
#10

Papier, bo jednak oczka(eh... już i takl muszę nosić szkła)

David Dark (Pią., 22 Lut. 08, 21:58)
#11

z ksiazki sie wygodniej czyta.

eXcLiFe (Pią., 22 Lut. 08, 22:33)
#12

Jasne że papierowa bo można sobie analizować to co się przeczytało :) A nie marne wpatrywanie w monitor... Robiłem to przez 15 lat i mi to wystarczy :P ( tyle latek mam pc :D )

Tymon (Pią., 22 Lut. 08, 22:36)
#13

Mnie na papierze irytuje brak opcji ctrl+c i ctrl+v. xD

Jaklub (Sob., 23 Lut. 08, 08:24)
#14

Elektronicznie do krótszych kursów - bikos of ctrl+c i ctl+v. ;p Papierowa jest lepsza do dłuższych.

Solmis (Sob., 23 Lut. 08, 08:37)
#15

A mi elektronicznie... xD

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.