Czy bierzesz udział w 2. konkursie YOYOGAMES ( gra o starożytnej cywilizacji ) ?

1. Jasne! Chcę wygrać!

11%
13%

2. Tak, ale nie liczę na nagrodę

10%
15%

3. Nie, nie dam rady

20%
23%

4. Nie, nie mam chęci

40%
18%

5. Po co komu konkurs...

19%
33%
Komentarze (łącznie 24, wyświetlam 1 - 15):
D
Driger (Czw., 07 Lut. 08, 20:04)
#1

Tak , ale nie licze na nagrode , ale mam nadzieje chociaz na wyroznienie oczywiscie jak moja gra bedzie zaslugiwac :P

m
miki77 (Czw., 07 Lut. 08, 20:17)
#2

"Nie, nie mam chęci".

Solmis (Czw., 07 Lut. 08, 20:29)
#3

Tak, ale na nagrodę nie liczę... :>

Y
Yoda (Czw., 07 Lut. 08, 22:39)
#4

nie mam chęci, ochoty ni czasu

Ludzix (Pią., 08 Lut. 08, 11:41)
#5

A mnie nie chce się ściągać GM XD

propaganja (Pią., 08 Lut. 08, 14:15)
#6

checi sa, ale brak czasu. souljah wazniejsze.

R
RaiMajere (Pią., 08 Lut. 08, 14:34)
#7

Tak, ale nie liczę na nagrodę

Robert Prus (Pią., 08 Lut. 08, 15:40)
#8

Nie dam rady, no i nie lubie takich gierek.

Dark Maximal (Pią., 08 Lut. 08, 16:32)
#9

"Takich" to znaczy jakich? =P

D
Driger (Pią., 08 Lut. 08, 17:53)
#10

Chyba takich klimatow , bo gierke mozesz zrobic jaka dusza zapragnie :P

Morrowind (Pią., 08 Lut. 08, 18:13)
#11

nie mam chęci, nawet czasu brakuje mi na Dark Rune'a chociaż mam jeszcze tyle pomysłów

Grela (Pią., 08 Lut. 08, 20:44)
#12

Zrobie Piramid: The Mummy na konkurs będzie trzeba skakać po kolejnych schodkach piramidy :D.
Tak naprawde to może bym wziął udział, ale nie mam chęci.

Matthew (Pią., 08 Lut. 08, 21:34)
#13

raczej Pyramid... a udziału nie biorę, bo... nie wiem. Głupi jestem :/

Y
Yoda (Pią., 08 Lut. 08, 22:22)
#14

Grela, nie umiesz wymyślić nic oryginalnego?

blackmaul (Pią., 08 Lut. 08, 23:56)
#15

Matthew i tak trzymać. ;)

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.