W roku 2008 zdrożeje benzyna, w związku z tym na sylwestra:

1. Nie tankowałem

42%
25%

2. Zatankowałem trochę

6%
4%

3. Zatankowałem do pełna

6%
7%

4. Zatankowałem aż się przelało

27%
43%

5. Nie pamiętam ile tankowałem

18%
21%
Komentarze (łącznie 20, wyświetlam 1 - 15):
k
kryniak (Wto., 01 Sty. 08, 17:39)
#1

Zatankowałem trochę (Piccolo :P)

P
Pasterz (Wto., 01 Sty. 08, 17:41)
#2

Nie tankowałem. ;P Bo całego szampana mi wypili. :(

A
Anaconda (Wto., 01 Sty. 08, 17:43)
#3

Zależy co tankowałem :P Taki gieroj ze mnie by pić benzyne to jeszcze nie jest...

gnysek (Wto., 01 Sty. 08, 17:46)
#4

No to już rozum co chcesz przez tą ankietę. Ja tam o żadnym alkoholu nic nie pisałem, bo tu niepełnoletnich dużo i nie wolno, ale wiadomo....

propaganja (Wto., 01 Sty. 08, 17:53)
#5

heh ja i tankowałem do pełna i jeździłem na gazie (takim zielonym).. jeden klin tequili mi nie wszedł więc lekko się przelało, ale w 2 minuty wróciłem z stanu wskazującego do stanu wskazanego. w ogole to moj pierwszy udany sylwester w zyciu chyba

S
Snake (Wto., 01 Sty. 08, 18:06)
#6

Zatankowałem do pełna :D

A
Anaconda (Wto., 01 Sty. 08, 18:17)
#7

"tu niepełnoletnich dużo" - to oni tym bardziej nie tankują benzyny do samochodów :P Skąd tak bez prawa jazdy? O_O

gnysek (Wto., 01 Sty. 08, 18:20)
#8

Może pracują na stacji benzynowej, do tego wystarczy 16 lat :P Ja po prostu nie mogę propagować picia, a tankowania nikt mi nie zabroni propagować :P

koko123 (Wto., 01 Sty. 08, 18:21)
#9

Do pełna chociaż nie posiadam prawka :P

SLy (Wto., 01 Sty. 08, 18:41)
#10

Trochę. Słabi zawodnicy byli, a tak samemu to nie po bożemu.

Y
Yoda (Wto., 01 Sty. 08, 18:52)
#11

Do pełna of kors :D

A
Anaconda (Wto., 01 Sty. 08, 18:53)
#12

A dobra wiem. Cofam. Mogą przecież zatankować motorower...

Cruel_boy (Wto., 01 Sty. 08, 18:56)
#13

Ja bym nie tankowal bo po cholere? xD na sylwestra to sie malo jezdzi... dlaczego? Bo kazdy u kazdego siedzi do poznej pory :P chyba ze jedzie tu i spowrotem :P A ja i tak nie mam jeszcze do tego prawa

K
KoRn (śro., 02 Sty. 08, 10:15)
#14

Nie tankowałem. Znaczy mój tata nie tankował :D

Solmis (śro., 02 Sty. 08, 15:00)
#15

Tankowałem do pełna, ale nie benzynę... :]

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.