Jak zamierzasz spędzić Sylwestra?

1. Siedząc przed telewizorem

7%
11%

2. Siedząc przed komputerem

27%
31%

3. Imprezując do rana

19%
8%

4. Puszczając fajerwerki

14%
19%

5. Pisząc na tym forum ;>

6%
8%

6. Idąc spać po Dobranocce

5%
6%

7. Wszystko co wyżej

15%
11%

8. Inaczej (napisz w komentarzu)

7%
6%
Komentarze (łącznie 36, wyświetlam 1 - 15):
K
KoRn (Czw., 27 Gru. 07, 18:09)
#1

Pisząc na tym forum.

djadam5 (Czw., 27 Gru. 07, 18:16)
#2

Wszystko co wyżej ( Ale na pewno nie pójdę spac po dobranocce :P )

E
KubaGM (Czw., 27 Gru. 07, 18:18)
#3

Wszystko co wyżej... bo czego sie nie robi w sylwestra xD...

ToMoEXP (Czw., 27 Gru. 07, 18:18)
#4

pisząc na forum oczywiście :D

Matthew (Czw., 27 Gru. 07, 18:24)
#5

siedząc przed kompem i telewizorem :) A spać pójdę o 2:00 (lub później, bo rodziców nie będzie ;])

m
murdalowrida (Czw., 27 Gru. 07, 18:29)
#6

w łóżku z 39 stopniami gorączki...p.sylwestra

blackmaul (Czw., 27 Gru. 07, 18:44)
#7

Grać z Supavaderem, Londonem i innymi ludzmi w Savage. :)

koko123 (Czw., 27 Gru. 07, 18:50)
#8

Fajerwerki Rox :3

S
Supavader (Czw., 27 Gru. 07, 20:37)
#9

Jak wspomniał blackmaul ;d

Kamrat (Czw., 27 Gru. 07, 22:58)
#10

niestety, nie wiem.

P
Pasterz (Czw., 27 Gru. 07, 23:21)
#11

Popieram Konrada ;)

Misztrzunio (Pią., 28 Gru. 07, 09:18)
#12

Słuchając jak cyganie z ul. Gizewiusza rozp*****czają stare budowle petardami.

Jaklub (Pią., 28 Gru. 07, 10:13)
#13

Wszystko co wyżej... Może poza kompem i dobranocką. Pisać będę telepatycznie. xD

K
KoRn (Pią., 28 Gru. 07, 11:03)
#14

Ej, czemu nie ma opcji:
"Spędzę ten wieczór z dodą w dwójce"
xD

Solmis (Pią., 28 Gru. 07, 11:19)
#15

@kasa100

lol ;x
------------------
co do mnie spędzę tego sylwestra przed kompem do rana ;x
nie mam na razie innych pomysłow :/
wybrałem opcję przed kompem, ale nie zaprzeczę ostatniej... ;p

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.