Czy uważasz, że praca admina/redaktora/moderatora na GMC jest trudna?

1. Tak, to istna próba cierpliwości !

53%
63%

2. Nie, bo co jest trudnego w wystawianiu warnów ?

20%
0%

3. To tak proste, że nawet Doda by sobie poradziła ...

27%
38%
Komentarze (łącznie 35, wyświetlam 1 - 15):
M
Mistyk (Nie., 18 Lis. 07, 18:38)
#1

Hehe chce moda ;p

S
Snake (Nie., 18 Lis. 07, 18:53)
#2

Myśle że tak, bo tu sama dzieciarnia jest...

P
Pasterz (Nie., 18 Lis. 07, 19:22)
#3

Tak samo jak mój przedmówca ;)

k
karus99 (Nie., 18 Lis. 07, 19:29)
#4

"Tak, to istna próba cierpliwości !" - a jakże inaczej ale jakby co chętnie przyjmę posadkę moda :D :P.

Tymon (Nie., 18 Lis. 07, 20:21)
#5

Na taką posadkę trzeba zasłużyć. I wcale nie jest nagrodą tylko dodatkowym obowiązkiem.

Jaklub (Nie., 18 Lis. 07, 20:31)
#6

Tak. A teraz przynieście mi mojom trumnem! Juś!

Marcinex (Nie., 18 Lis. 07, 20:42)
#7

Oczywiście, że trudna

P
PsichiX (Nie., 18 Lis. 07, 20:43)
#8

bedac modem tutaj trzeba miec dobre podejscie do dzieci (ktorymi jest ok 70% userow) i znac sie choc troche na psychologii..

Kamrat (Nie., 18 Lis. 07, 20:47)
#9

różnica między adminem a redaktorem/moderatorem jest zbyt wielka, pytanie jest głupie. admin dba też o techniczną formę strony, a taki redaktor czy moderator - w przypadku pierwszego tylko o treść, a drugi czyści brudy zrobione przez userów.

ale jeśli wszystko spłycić no to "To tak proste, że nawet Doda by sobie poradziła" i tyle w tym temacie.

K
kasa100 (Nie., 18 Lis. 07, 20:54)
#10

Tak.

Y
Yoda (Nie., 18 Lis. 07, 21:04)
#11

Toż to istna próba cierpliwości O_O

propaganja (Nie., 18 Lis. 07, 21:43)
#12

praca cięższa nawet niż 14h "nocki" w monopolowym

blackmaul (Nie., 18 Lis. 07, 21:55)
#13

Masa dzieciaków łamie regulamin a nikt i tak nic nie robi. Więc robota w sam raz dla Dody. :)

Misztrzunio (Nie., 18 Lis. 07, 21:56)
#14

Ciężko jest "nawiązać kontakt" z dziećmi, a gmclan jest dowodem na to, że nawet z 14 - latkami ;D .

Marmot (Nie., 18 Lis. 07, 22:09)
#15

Blackmaul, to sobie ciągle pilnuj tematy w Pytaniach Początkujących, powodzenia.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 83 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 29 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 44 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, HappyOrange, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tidżi, fervi, r..., Threef, Uzjel, s..., Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Korodzik, Morro, p..., Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, 21Lancz, Mtax, Voytec, c..., l..., Borek, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, Nero, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.