Czy zakładałeś grupę twórców gier?

1. Tak, wciąż istnieje, ale nie mamy wybitnych wyrobów.

17%
19%

2. Tak, wciąż istnieje i możemy się poszczycić super grą (progsem).

8%
5%

3. Tak, ale się szybko rozpadła.

8%
0%

4. Tak, nawet troche pociągneliśmy, ale upadła.

17%
24%

5. Dopiero mam zamiar.

8%
14%

6. Nie i nie mam zamiaru.

42%
38%
Komentarze (łącznie 9):
M
most23 (Pią., 08 Paź. 04, 13:40)
#1

Nigdy nie byłem i raczej nie chcę być w żadnym team'ie. Lubię być niezależny i robić gry takie jakie chcę i wtedy kiedy mam na to ochotę i czas. :P

gnysek (Pią., 08 Paź. 04, 15:23)
#2

Jak pomyslę, ze w 3 się robi grę szybciej - ok; jak pomyślę, że musimy się dogadywać i kazdy zacznie coś wymyślać i na skutek tego zrobimy kilka podobnych gier - to i tak pracowaliśmy osobno :D
Team dobrze się zaklada jak można pracować nad projektem

Marmot (Pią., 08 Paź. 04, 16:04)
#3

Najlepsze teamy to są takie, że goście się znają z reala i mogą pracować tak, że raz pracujemy u tego gościa na kompie, a raz u mnie na przykład. Inne szybko się rozpadają.

gnysek (Pią., 08 Paź. 04, 16:23)
#4

no widzę, że nie tylko ja ajetem tego zdania :P

K
~Kaytek (Pią., 08 Paź. 04, 16:55)
#5

Eeee, tam... Team, to nie np. 3 programistów, bo nic z tego nie wyjdzie... pownno być np (w wypadku dużej grupy):

- 3 grafików (obiekty statyczne, postacie, animacje)
- 3 programistów (engine, efekty i ten który to złączy w całość :] )
-

Ranma_man (Pią., 08 Paź. 04, 17:03)
#6

No i komentarz ucięło :]

Kaytek (Pią., 08 Paź. 04, 17:37)
#7

...
"Trochę" ucięło :]

M
most23 (Nie., 10 Paź. 04, 16:38)
#8

Nom, a mi kidyś nie dość że ucieło to jeszcze nie napisało nicka mimo że byłem zalogowany... :(

P
Patrysław (Beaver Interactive) (Pon., 11 Paź. 04, 07:46)
#9

Zgadzam się z Marmotem. Na przykład ja z Dawidsem jestesmy kuzynami i spotykamy się (przeważnie) co tydzień, a na feriach i wakacjach to praktycznie widzimy sie codziennie. No i na razie się nie rozpadliśmy. :D

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Morro, OdrzuconyKrakers, Ulti, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.