Czy lubisz GMCLAN na Facebooku?

1. Tak, lubię

63%
35%

2. Nie, jeszcze nie lubię

37%
65%
Komentarze (łącznie 15):
Adriann (Nie., 19 Maj. 13, 15:37)
#1

Głupie..już lepsze by było coś w stylu.... Czy lubisz gmclan?:
a: Tak
b: Bardzo
c: Lubię
ps: chciałem napisać cycki ale gdzieś już tak było;<

Nikas (Pon., 20 Maj. 13, 15:27)
#2

Polubiłem, a czasami to i nawet coś skomentuję!

Threef (Pon., 20 Maj. 13, 17:31)
#3

Taa... GMClan polubił Nikasa, to i Nikas polubił GMClan. ^^

bedziom (Pon., 20 Maj. 13, 18:19)
#4

ano

m
mallo (Wto., 21 Maj. 13, 14:31)
#5

A ja nie używam Facebooka, co mam wybrać?

Jaklub (Wto., 21 Maj. 13, 14:36)
#6

cykci

Nikas (Wto., 21 Maj. 13, 16:32)
#7

Ejejej, lubiłem gmclan jak strona startowała! xD

en_6280 (Pon., 27 Maj. 13, 22:57)
#8

Nie jeszcze nie i nie polubię, dla mnie to idiotyzm (cały ten facebook).

kaszan88 (Pią., 31 Maj. 13, 19:33)
#9

Lubię. Bo dlaczego miałbym nie lubić. Znam dzięki temu wszelkie niuski.
Świeże, cieplutkie niuski. Mniam!

ANtY (Pon., 03 Cze. 13, 00:11)
#10

Nie lubię, ale też nie planuję polubić :/

Marmot (Pon., 03 Cze. 13, 15:25)
#11

A ja lubię. Gdybym nie lubił GMCLAN na FB, to bym nie wiedział o takich rzeczach jak np. to, że Ranmus spamuje zaproszeniami do gier, albo, że YoyoGames ma nowe biuro wypoczynkowe wyglądające jak plac zabaw (-: . Warto polubić!

Nikas (Pon., 03 Cze. 13, 18:07)
#12

Chichłem xD

T
Trzynasty (śro., 05 Cze. 13, 21:56)
#13

A ja nie mam facebooka...
(Wiem, nie ma mnie na facebooku = nie istnieje, ale chyba lubię nie istnieć XD)

Fanx (Czw., 06 Cze. 13, 16:12)
#14

Ja tam lubię xD
Ludziska są pomocni i wgl dobrze jest! ;D

Wojzax (Nie., 14 Lip. 13, 15:54)
#15

Nie lubię tego i nie zamierzam [2]

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
2 użytkowników aktywnych:
gości: 1, userów: 1
 Adriann
(~ostatnie 15 minut)
Discord
40 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Nikas, Alice, HappyOrange, LeD, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, GMRussell, Tival, Tidżi, fervi, 𝕳𝖚𝖌𝖔 𝕲𝖔𝖓𝖝𝖆𝖑𝖊𝖝, Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Morro, Marco, OdrzuconyKrakers, Kandif, tertegier1137, Danieo, Arrekin, Mtax, Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, Add92, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.