Czy korzystasz z jakichś innych programów, podobnych do GMa?

1. TGF

9%
9%

2. MMF

0%
5%

3. KNP

0%
3%

4. RPG Maker

17%
44%

5. Inne

6%
5%

6. Kilka z powyższych

4%
4%

7. Korzystam tylko z GMa

56%
16%

8. Nie tworzę gier

8%
14%
Komentarze (łącznie 11):
Dark Maximal (Pon., 29 Maj. 06, 17:36)
#1

No cóż, w sumie kiedyś coś tam pogrzebałem w RPGM, ino zaznaczyłem ;)

Tymon (Pon., 29 Maj. 06, 18:24)
#2

Tylko GM ;P

P
Patrysław (Beaver Interactive) (Pon., 29 Maj. 06, 19:02)
#3

Tak, jako i Tymon.

k
kasmilus (Pon., 29 Maj. 06, 20:19)
#4

Ja też tylko gm chociarz kiedyś robiłem w rpg makerze ale pytanie jest w czasie terażniejszym więc gm

a
adam (Wto., 30 Maj. 06, 14:44)
#5

Only GM.

Jakim (Wto., 30 Maj. 06, 23:08)
#6

Wcześniej bawiłem się w TGFie, ale kiedy zapoznałem się bliżej z Game Makerem (ponad pół roku temu), szybko się na niego przerzuciłem - nie mam tylu błędów i bugów.

p
piotrek11hehe (Czw., 01 Cze. 06, 16:23)
#7

Ja tworze gry tylko na GM;) :) :D

pietrus (śro., 07 Cze. 06, 13:02)
#8

Dlaczego nie ma opcji "nie korzystam"? Jestem poszkodowany, nie moge oddać głosu :P

Tymon (śro., 07 Cze. 06, 13:48)
#9

Musisz się zadowolić opcją "nie tworzę gier" :P

dziadekkleofas (śro., 07 Cze. 06, 14:20)
#10

A ja nie tworze gierek od bardzo dawna ;p

M
Micanser (Nie., 11 Cze. 06, 08:59)
#11

Tworzyłem kiedyś w Rpgamkerze i TGF, ale GM ma największe możliwości.

Najnowsze wersje GameMakera:

Stabilna
2024.14.4.222 • 2024.14.4.268
wydana 82 dni temu
LTS
2026.0.0.16 • 2022.0.3.99
wydana 28 dni temu
Beta
2024.1400.5.1065 •
2024.1400.5.1031
 0.20.0

wydana 43 dni temu
= IDE, = Runtime, = GMRT
Użytkownicy online
1 użytkownik aktywny:
gości: 1,
(~ostatnie 15 minut)
Discord
37 użytkowników online na discordzie:
🧁Cupcake🧁, Alice, LeD, Nitro Slav, Carl-bot, Wielki Druid, Destiny, Kuzyn, GMRussell, Tival, Tidżi, Threef, Uzjel, s..., Pako, Murrri, Sporek, Dyno, 🆅🅸🆃🅾74🅼, szmalu, Morro, OdrzuconyKrakers, Ulti, Kandif, Danieo, bagno, Arrekin, Mtax, Voytec, l..., Cebul, Borek, moeglich, Krzysiek1250, h..., Shockah, xVANiLL
Shoutbox
gnysek (15:06, 10.06.26)
oraz pokój na świecie
Kuzyn (17:16, 08.06.26)
i urlop
gnysek (11:13, 05.05.26)
czekamy na GMRT
Wojo (14:53, 04.05.26)
Co tak cicho?
gnysek (11:01, 30.04.26)
Grill panie, grill.
Wojo (14:18, 29.04.26)
Jak planujecie spędzić najbliższą majówkę?
Wojo (13:15, 13.03.26)
Ja zainstalowałem sobie Linux mint na swoim laptopie :)
Wojo (10:21, 12.02.26)
Tak, po zmianach gmclan przeżywa drugą młodość. Najnowsze trendy wskazują, że ten rok będzie rokiem Linuxa, rokiem odejścia od Facebooka i rokiem odejścia od discorda na rzecz forów internetowych B)
K
Kamilek (21:57, 08.12.25)
Ale klimat tu znowu wrócić! :-D
Wojo (13:03, 07.12.25)
Żeby nie było to jednak discord jest żywy :)
Starsze wpisy znajdziesz w Archiwum.